Systemy alarmowe Mikołów

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto zainwestować w sprawdzony system alarmowy domu w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz budynek, instalując nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Mikołowie i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która oferuje niezawodny sprzęt. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Mikołów
EGO TECH

Montaż alarmu w Mikołowie

Elementy systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe części zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • czujniki ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Pomocnicze elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Odpowiedni system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz też życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby system alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów na terenie Mikołowa. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojedziemy też do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Mikołów
 instalacje alarmowe Mikołów

Fachowy montaż systemów alarmowych

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne wykonanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Systemy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi solidną ochronę domu czy firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Sprawdzony alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl