Systemy alarmowe Dąbrowa Górnicza

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, instalując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje też w Dąbrowie Górniczej i nie daj się włamywaczom.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Dąbrowa Górnicza
EGO TECH

Montaż alarmu w Dąbrowie Górniczej

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Sprawdzony system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale także życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań Klientów w Dąbrowie Górniczej. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Dąbrowa Górnicza
 instalacje alarmowe Dąbrowa Górnicza

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym pozytywne opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy też bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie przeanalizujemy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl