Systemy alarmowe Kozy

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, inwestując w profesjonalne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Kozach i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z najlepszego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Kozy
EGO TECH

Montaż alarmu w Kozach

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz też życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów w Kozach. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Kozy
 instalacje alarmowe Kozy

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodne działanie systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie instalacji w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu świetne opinie od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, proponując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl