Systemy alarmowe Kozy

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w odpowiedni alarm budynku na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, montując sprawdzone alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa też w Kozach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Kozy
EGO TECH

Montaż alarmu w Kozach

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i pozostałe. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu bezpieczeństwa.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Odpowiedni sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale też osób poprzez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura lub ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań inwestorów w Kozach. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym osobom (domy wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień działamy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy też do innych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Kozy
 instalacje alarmowe Kozy

Fachowy montaż zestawów alarmowych

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza kwestia, stąd wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie systemu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym pozytywne komentarze od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych wymagań. Oferujemy również bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl