Systemy alarmowe Wodzisław Śląski

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz posesję, montując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Wodzisławiu Śląkim i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na doświadczoną firmę, która proponuje sprawdzony system. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Wodzisław Śląski
EGO TECH

Montaż alarmu w Wodzisławiu Śląkim

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz również osób poprzez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby system alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura lub ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Wodzisławiu Śląkim. Proponujemy usługi zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy także do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Wodzisław Śląski
 instalacje alarmowe Wodzisław Śląski

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie systemu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to dobre opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy również bezpłatne oględziny domu, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie wstępnej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, proponując najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów alarmowych, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl