Alarmy Rybnik

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, więc warto zainwestować w sprawdzony system bezpieczeństwa domu na czas.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, instalując nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Rybniku i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która proponuje nowoczesny sprzęt. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Rybnik
EGO TECH

Montaż alarmów w Rybniku

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacje alarmowe — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów na terenie Rybnika. Proponujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (domy, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojedziemy również do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Rybnik
 instalacje alarmowe Rybnik

Profesjonalny montaż systemów alarmowych

Niezawodne działanie systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie instalacji w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy bezpieczeństwa możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu dobre komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. W ofercie mamy również bezpłatne oględziny posesji, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji – zapewniamy kompleksowy montaż alarmu, całych systemów alarmowych.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań. Zapraszamy nowych klientów!

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl