Systemy alarmowe Goczałkowice-Zdrój

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Ochroń dom, instalując niezawodne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Goczałkowicach-Zdrojach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz profesjonalną firmę, która oferuje nowoczesny sprzęt. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Goczałkowice-Zdrój
EGO TECH

Montaż alarmu w Goczałkowicach-Zdrojach

Części zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Dodatkowe elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element zestawu bezpieczeństwa. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura lub ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych zestawów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych wymagań inwestorów na terenie Goczałkowic-Zdrojów. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (domy, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy również do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Goczałkowice-Zdrój
 instalacje alarmowe Goczałkowice-Zdrój

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza sprawa, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie sprzętu w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym dobre opinie od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych wymagań. Oferujemy też darmowe oględziny budynku, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, proponując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl