Systemy alarmowe Tarnowskie Góry

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanym momencie, stąd warto zainwestować w odpowiedni system alarmowy domu na czas.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, montując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Tarnowskich Górach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która korzysta z najlepszego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Tarnowskie Góry
EGO TECH

Montaż alarmu w Tarnowskich Górach

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • panel sterowania,
  • czujniki ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element zestawu alarmowego. Profesjonalny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale też osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych zestawów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów w Tarnowskich Górach. Proponujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Tarnowskie Góry
 instalacje alarmowe Tarnowskie Góry

Kompleksowa instalacja zestawów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie zestawu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie sprzętu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu świetne komentarze od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy także darmowe oględziny domu, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Odpowiedni alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl