Systemy alarmowe Tarnowskie Góry

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń dom, montując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która działa też w Tarnowskich Górach i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na doświadczoną firmę, która oferuje nowoczesny sprzęt. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Tarnowskie Góry
EGO TECH

Montaż alarmu w Tarnowskich Górach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element zestawu alarmowego. Odpowiedni sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System alarmowy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych zestawów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych wymagań Klientów w Tarnowskich Górach. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Tarnowskie Góry
 instalacje alarmowe Tarnowskie Góry

Profesjonalna instalacja systemów alarmowych

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak istotne jest prawidłowe i dokładne wykonanie instalacji w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy także bezpłatne oględziny posesji, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – dokładnie przeanalizujemy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl