Systemy alarmowe Olesno

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, stąd warto zainwestować w sprawdzony system alarmowy domu na czas.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Ochroń dom, instalując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa również w Oleśnie i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która korzysta z najlepszego systemu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Olesno
EGO TECH

Montaż alarmu w Oleśnie

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element zestawu bezpieczeństwa. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz również osób przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów na terenie Olesna. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Olesno
 instalacje alarmowe Olesno

Profesjonalna instalacja alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to pozytywne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. W ofercie mamy także bezpłatne oględziny domu, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie przeanalizujemy teren i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, proponując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu systemów alarmowych, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl