Alarmy Gliwice

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanym momencie, więc warto zainwestować w odpowiedni system bezpieczeństwa domu na czas.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz dom, instalując sprawdzone systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Gliwicach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje nowoczesny system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Gliwice
EGO TECH

Montaż alarmów w Gliwicach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor ruchu,
  • sygnalizator,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to istotny element zestawu alarmowego. Profesjonalny zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz także życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacje alarmowe — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów w Gliwicach. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojeżdżamy również do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Gliwice
 instalacje alarmowe Gliwice

Kompleksowy montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu świetne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. Oferujemy też darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Specjalizujemy się w systemach alarmowych na terenie Śląska i okolic. Gwarantujemy profesjonalny montaż systemów alarmowych.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz poziom niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów alarmowych, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb. Zapewnimy najlepszy system alarmowy dla Twojego budynku!

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl