Systemy alarmowe Łaziska Górne

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, stąd warto zainwestować w niezawodny system bezpieczeństwa budynku w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, montując sprawdzone systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa także w Łaziskach Górnych i nie daj się włamywaczom.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z nowoczesnego systemu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Łaziska Górne
EGO TECH

Montaż alarmu w Łaziskach Górnych

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura lub ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych systemów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Łazisk Górnych. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy również do innych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Łaziska Górne
 instalacje alarmowe Łaziska Górne

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre opinie od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. W ofercie mamy także bezpłatne oględziny budynku, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny posesji – dokładnie obejrzymy teren i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, oferując sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl