Systemy alarmowe Chrzanów

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, stąd warto zainwestować w sprawdzony system bezpieczeństwa budynku w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, instalując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Chrzanowie i nie daj się włamywaczom.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z sprawdzonego systemu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Chrzanów
EGO TECH

Montaż alarmu w Chrzanowie

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • czujka zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań Klientów w Chrzanowie. Proponujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy także do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Chrzanów
 instalacje alarmowe Chrzanów

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodne działanie systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i dokładne wykonanie instalacji w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to świetne opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy również darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – dokładnie obejrzymy teren i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Sprawdzony alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl