Systemy alarmowe Chrzanów

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, instalując innowacyjne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Chrzanowie i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z niezawodnego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Chrzanów
EGO TECH

Montaż alarmu w Chrzanowie

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • panel sterowania,
  • czujka zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element zestawu bezpieczeństwa. Profesjonalny zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura albo ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System alarmowy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Chrzanowa. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemami Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy również do pozostałych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Chrzanów
 instalacje alarmowe Chrzanów

Profesjonalny montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie sprzętu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to dobre opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. W ofercie mamy także bezpłatne oględziny budynku, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – dokładnie obejrzymy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu systemów alarmowych, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl