Systemy alarmowe Jastrzębie-Zdrój

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto zainwestować w niezawodny alarm budynku na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, inwestując w nowoczesne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje również w Jastrzębiu-Zdroju i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która oferuje najlepszy system. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Jastrzębie-Zdrój
EGO TECH

Montaż alarmu w Jastrzębiu-Zdroju

Elementy zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Profesjonalny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale też życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby system bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz również:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dostosowanych do różnorodnych wymagań Klientów na terenie Jastrzębia-Zdroju. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo planujemy również rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojedziemy także do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Jastrzębie-Zdrój
 instalacje alarmowe Jastrzębie-Zdrój

Fachowy montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie instalacji w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy również darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl