Systemy alarmowe Orzesze

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku w porę.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, montując niezawodne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa również w Orzeszu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na fachową firmę, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Orzesze
EGO TECH

Montaż alarmu w Orzeszu

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe części zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • detektor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Odpowiedni sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale również mieszkańców przez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby system bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, ale też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych systemów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb inwestorów w Orzeszu. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy też do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Orzesze
 instalacje alarmowe Orzesze

Fachowa instalacja alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to dobre opinie od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy też darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny terenu – dokładnie sprawdzimy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl