Systemy alarmowe Przyszowice

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanej chwili, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz budynek, inwestując w nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Przyszowicach i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje nowoczesny system. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Przyszowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Przyszowicach

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • sensor ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale też osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

System alarmowy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów na terenie Przyszowic. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy także do innych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Przyszowice
 instalacje alarmowe Przyszowice

Profesjonalna instalacja alarmów

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie systemu w docelowym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy również bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie przeanalizujemy teren i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Niezawodny alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl