Systemy alarmowe Czechowice-Dziedzice

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle następuje w najmniej spodziewanym momencie, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, montując sprawdzone alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Czehcowicach-Dziedzicach i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która oferuje najlepszy sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Czechowice-Dziedzice
EGO TECH

Montaż alarmu w Czehcowicach-Dziedzicach

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujka zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność zestawu bezpieczeństwa.

Alarm to ważny element zestawu alarmowego. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz również:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych systemów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Czehcowicach-Dziedzicach. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszystkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Czechowice-Dziedzice
 instalacje alarmowe Czechowice-Dziedzice

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie instalacji w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Systemy alarmowe możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to świetne opinie od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl