Systemy alarmowe Kobiór

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, instalując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Kobiórze i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która oferuje niezawodny system. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Kobiór
EGO TECH

Montaż alarmu w Kobiórze

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe części systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Pomocnicze elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element zestawu alarmowego. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby system bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów na terenie Kobióra. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy też do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Kobiór
 instalacje alarmowe Kobiór

Kompleksowa instalacja alarmów

Niezawodność zestawu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza kwestia, stąd wiemy, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie sprzętu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to dobre opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – dokładnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl