Systemy alarmowe Kobiór

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanym momencie, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń posesję, inwestując w profesjonalne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Kobiórze i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz doświadczoną firmę, która oferuje najlepszy system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Kobiór
EGO TECH

Montaż alarmu w Kobiórze

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • panel sterowania,
  • sensor ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także osób przez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych zestawów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb inwestorów na terenie Kobióra. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (domy wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy również do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Kobiór
 instalacje alarmowe Kobiór

Fachowy montaż alarmów

Niezawodność zestawu alarmowego to dla nas najważniejsza kwestia, stąd wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie systemu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu świetne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych wymagań. W ofercie mamy również darmowe oględziny terenu, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie przeanalizujemy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, proponując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę domu czy firmy. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl