Alarmy Sosnowiec

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w sprawdzony system bezpieczeństwa domu w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, inwestując w nowoczesne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która działa również w Sosnowcu i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na fachową firmę, która korzysta z niezawodnego systemu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Sosnowiec
EGO TECH

Montaż alarmów w Sosnowcu

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne części systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić komfort:

  • panel sterowania,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacje alarmowe — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych zestawów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań inwestorów na terenie Sosnowca. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług (nie tylko montaż systemów alarmowych) i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Sosnowiec
 instalacje alarmowe Sosnowiec

Kompleksowy montaż systemów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie systemu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Systemy bezpieczeństwa możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy także darmowe oględziny domu, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Instalacja systemów alarmowych to nasza specjalność!

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu. System alarmowy znacznie poprawia bezpieczeństwo mieszkańców – postaw na najlepsze rozwiązania ograniczające ryzyko włamania.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl