Systemy alarmowe Miedźna

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, montując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa również w Miedźnej i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która proponuje sprawdzony sprzęt. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Miedźna
EGO TECH

Montaż alarmu w Miedźnej

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe elementy zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element systemu alarmowego. Profesjonalny sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, ale również:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych zestawów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań Klientów w Miedźnej. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy też do innych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Miedźna
 instalacje alarmowe Miedźna

Profesjonalna instalacja zestawów alarmowych

Niezawodne działanie systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i dokładne wykonanie instalacji w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu świetne opinie od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie obejrzymy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Profesjonalny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl