Alarmy Bytom

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń posesję, instalując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje też w Bytomiu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz fachową firmę, która oferuje sprawdzony system. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Bytom
EGO TECH

Montaż alarmów w Bytomiu

Części systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujniki zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Odpowiedni system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura lub ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacje alarmowe — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Bytomia. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo planujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy także do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Bytom
 instalacje alarmowe Bytom

Profesjonalna instalacja alarmów

System alarmowy składa się z wielu elementów. Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie sprzętu w docelowym budynku, jak i w samej centrali alarmowej. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. Oferujemy także bezpłatne oględziny terenu, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Zapewniamy kompleksowy montaż alarmu, ale także instalacje elektryczne, szereg instalacji niskoprądowych.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – dokładnie przeanalizujemy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, proponując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Jesteś zainteresowany systemem alarmowym? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl