Systemy alarmowe Zawadzkie

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zainwestować w odpowiedni system bezpieczeństwa budynku na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń budynek, inwestując w niezawodne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Zawadzkiem i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z niezawodnego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Zawadzkie
EGO TECH

Montaż alarmu w Zawadzkiem

Elementy systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych wymagań Klientów na terenie Zawadzkiego. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Zawadzkie
 instalacje alarmowe Zawadzkie

Profesjonalna instalacja systemów bezpieczeństwa

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie systemu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu systemów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl