Systemy alarmowe Ozimek

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, instalując niezawodne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Ozimku i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Ozimek
EGO TECH

Montaż alarmu w Ozimku

Części zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • panel sterowania,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Ozimka. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (domy, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień działamy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy też do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Ozimek
 instalacje alarmowe Ozimek

Fachowy montaż alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy także darmowe oględziny budynku, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – dokładnie obejrzymy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, oferując sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji zestawów alarmowych, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl