Systemy alarmowe Pszczyna

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, dlatego warto zainwestować w sprawdzony system bezpieczeństwa budynku na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, montując sprawdzone systemy alarmowe. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Pszczynie i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje najlepszy sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Pszczyna
EGO TECH

Montaż alarmu w Pszczynie

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić komfort:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu bezpieczeństwa.

Alarm to ważny element zestawu bezpieczeństwa. Sprawdzony system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale także mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura albo ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych systemów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Pszczyny. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (domy, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy również do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Pszczyna
 instalacje alarmowe Pszczyna

Kompleksowa instalacja zestawów alarmowych

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego wiemy, jak istotne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie systemu w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. W ofercie mamy także darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i określ swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl