Systemy alarmowe Olkusz

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle następuje w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, inwestując w niezawodne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Olkuszu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Olkusz
EGO TECH

Montaż alarmu w Olkuszu

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • czujka zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Sprawdzony zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale również:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacja alarmowa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych zestawów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Olkusza. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy również do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Olkusz
 instalacje alarmowe Olkusz

Profesjonalny montaż systemów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie systemu w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy też darmową wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, oferując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) wycena – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl