Systemy alarmowe Wojkowice

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz dom, montując sprawdzone alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Wojkowicach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która oferuje sprawdzony sprzęt. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Wojkowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Wojkowicach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Profesjonalny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale też mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz również:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych alarmów, dopasowanych do różnorodnych wymagań Klientów w Wojkowicach. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojedziemy również do innych miejsc w kraju. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Wojkowice
 instalacje alarmowe Wojkowice

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne zamontowanie instalacji w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu dobre opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy też darmowe oględziny terenu, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, przedstawiając świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl