Systemy alarmowe Wojkowice

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń posesję, instalując profesjonalne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Wojkowicach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która proponuje niezawodny system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Wojkowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Wojkowicach

Wyposażenie systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Profesjonalny zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale także mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Instalacja alarmowa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów na terenie Wojkowic. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do innych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Wojkowice
 instalacje alarmowe Wojkowice

Fachowy montaż alarmów

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie sprzętu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Zestawy alarmowe możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy też bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów alarmowych,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl