Systemy alarmowe Wolbrom

Zajmujemy się wyłącznie kompleksowym montażem systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanej chwili, dlatego warto zainwestować w niezawodny alarm budynku w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, montując niezawodne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje też w Wolbromiu i nie daj się włamywaczom.

Postaw na profesjonalną firmę, która proponuje nowoczesny system. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Wolbrom
EGO TECH

Montaż alarmu w Wolbromiu

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne części systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura lub ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klientów w Wolbromiu. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemami Smart Home, jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich wymagań.

alarmy Wolbrom
 instalacje alarmowe Wolbrom

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodne działanie systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie instalacji w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym świetne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. Oferujemy również darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – dokładnie przeanalizujemy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl