Systemy alarmowe Wolbrom

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku na czas.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, instalując niezawodne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która działa także w Wolbromiu i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz fachową firmę, która korzysta z niezawodnego systemu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Wolbrom
EGO TECH

Montaż alarmu w Wolbromiu

Części zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów na terenie Wolbromia. Proponujemy usługi zarówno prywatnym osobom (domy, mieszkania, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Wolbrom
 instalacje alarmowe Wolbrom

Kompleksowa instalacja alarmów

Niezawodność zestawu alarmowego to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak istotne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie sprzętu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym świetne opinie od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy także bezpłatne oględziny posesji, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – dokładnie obejrzymy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, oferując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów alarmowych, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę domu lub firmy. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl