Systemy alarmowe Świętochłowice

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, instalując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Świętochłowicach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz doświadczoną firmę, która oferuje niezawodny system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Świętochłowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Świętochłowicach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Pomocnicze części zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Profesjonalny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz również mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dostosowanych do różnorodnych potrzeb Klientów na terenie Świętochłowic. Oferujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Dodatkowo projektujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Świętochłowice
 instalacje alarmowe Świętochłowice

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza kwestia, stąd wiemy, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie sprzętu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Systemy bezpieczeństwa możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy też bezpłatne oględziny domu, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, oferując najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu systemów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują poprawnie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl