Alarmy Bielsko

Wykonujemy wyłącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto zainwestować w sprawdzony alarm budynku w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, inwestując w innowacyjne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje też w Bielsku-Białej i nie daj się włamywaczom.

Postaw na fachową firmę, która proponuje nowoczesny sprzęt. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Bielsko-Biała
EGO TECH

Montaż alarmu w Bielsku-Białej

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe części zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność zestawu bezpieczeństwa.

Alarm to kluczowy element systemu bezpieczeństwa. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz też mieszkańców przez czujniki gazu, czadu oraz systemy sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Systemy alarmowe — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych zestawów alarmowych, dopasowanych do różnorodnych potrzeb Klientów w Bielsku-Białej. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojedziemy również do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Bielsko-Biała
 instalacje alarmowe Bielsko-Biała

Fachowa instalacja alarmów

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza kwestia, dlatego wiemy, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie instalacji w docelowym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym dobre opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy również bezpłatne oględziny domu, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny terenu – dokładnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami inwestora, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu systemów alarmowych, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl