Systemy alarmowe Jaworze

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanej chwili, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń posesję, montując profesjonalne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Jaworzu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która proponuje sprawdzony sprzęt. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Jaworze
EGO TECH

Montaż alarmu w Jaworzu

Części systemu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe części systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność zestawu alarmowego.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Innowacyjny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz także mieszkańców przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do różnorodnych wymagań inwestorów na terenie Jaworza. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (budynki mieszkalne wraz z systemami Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy również do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Jaworze
 instalacje alarmowe Jaworze

Fachowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, dlatego wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie sprzętu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość powstawania fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu dobre opinie od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. Oferujemy również bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów alarmowych,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę domu albo firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl