Systemy alarmowe Jaworze

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, montując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa też w Jaworzu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Jaworze
EGO TECH

Montaż alarmu w Jaworzu

Wyposażenie zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe części zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz także osób poprzez czujniki gazu, czadu i systemy sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale także:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji kompleksowych zestawów alarmowych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb inwestorów na terenie Jaworza. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy także do innych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Jaworze
 instalacje alarmowe Jaworze

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie sprzętu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych oczekiwań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje wymagania dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują prawidłowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu czy firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl