Alarmy Zabrze

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, inwestując w nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która działa również w Zabrzu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz profesjonalną firmę, która korzysta z najlepszego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Zabrze
EGO TECH

Montaż alarmów w Zabrzu

Elementy systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element zestawu alarmowego. Innowacyjny alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale też życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacje alarmowe — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów w Zabrzu. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojedziemy też do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Zabrze
 instalacje alarmowe Zabrze

Fachowa instalacja alarmów

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne wykonanie instalacji w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym dobre opinie od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia. Interesuje Cie niezawodny system alarmowy? Proponujemy na terenie województwa śląskiego alarmy przewodowe i bezprzewodowe – kompleksowy montaż systemów alarmowych!

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie obejrzymy teren i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu alarmów, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl