Alarmy Tychy

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zadbać o odpowiednią ochronę domu w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, instalując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Tychach i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z sprawdzonego systemu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Tychy
EGO TECH

Montaż alarmów w Tychach

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne elementy systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujniki ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Pomocnicze części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Odpowiedni sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale też osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, ale także:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Systemy alarmowe — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Tychach. Proponujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych (domy, z systemem Smart Home), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni. Oferujemy wszystko co niezbędne dla instalacji alarmowych na terenie Tychów!

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojedziemy również do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

alarmy Tychy
 instalacje alarmowe Tychy

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie systemu w docelowym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiednie szkolenie. Zestawy bezpieczeństwa możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając przez to świetne opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. W ofercie mamy też darmowe oględziny domu, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. W naszej ofercie znajduje się wszystko co będzie niezbędne do Państwa potrzeb. Oferujemy wszystkie niezbędne elementy instalacji alarmowej, jak i centrale alarmowe. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. 

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – dokładnie obejrzymy teren i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Profesjonalny alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl