Systemy alarmowe Koziegłowy

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zainwestować w niezawodny system alarmowy domu na czas.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Ochroń posesję, instalując sprawdzone systemy alarmowe. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Koziegłowach i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na doświadczoną firmę, która oferuje nowoczesny sprzęt. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Koziegłowy
EGO TECH

Montaż alarmu w Koziegłowach

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Dodatkowe części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych zestawów alarmowych, dostosowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Koziegłów. Oferujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojeżdżamy też do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Koziegłowy
 instalacje alarmowe Koziegłowy

Kompleksowy montaż alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i dokładne wykonanie systemu w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje pojawianie się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb. W ofercie mamy też darmowe oględziny budynku, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, przedstawiając świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Odpowiedni alarm dla Twojego budynku

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl