Systemy alarmowe Strzyżowice

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto zainwestować w odpowiedni alarm budynku w porę.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz dom, inwestując w nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje także w Strzyżowicach i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która korzysta z nowoczesnego systemu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Strzyżowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Strzyżowicach

Wyposażenie systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to istotny element systemu bezpieczeństwa. Innowacyjny sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz także życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, lecz również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura albo ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do różnorodnych wymagań Klientów w Strzyżowicach. Proponujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (domy, apartamenty, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych działań obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy też do innych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Strzyżowice
 instalacje alarmowe Strzyżowice

Fachowa instalacja zestawów alarmowych

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie sprzętu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość powstawania fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy dedykowane szkolenie. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy też darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, proponując najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie montażu zestawów alarmowych, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują dobrze.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Sprawdzony alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl