Alarmy Knurów

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zainwestować w odpowiedni alarm domu w porę.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Ochroń posesję, montując niezawodne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Knurowie i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z niezawodnego sprzętu. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Knurów
EGO TECH

Montaż alarmów w Knurowie

Części zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne elementy zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby system alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale również:
– chronił przed zalaniem budynku, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji sprawdzonych zestawów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb inwestorów w Knurowie. Proponujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (domy, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto projektujemy również rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojedziemy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych oczekiwań.

alarmy Knurów
 instalacje alarmowe Knurów

Fachowa instalacja alarmów

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość powstawania fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy też bezpłatne oględziny terenu, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i programowanie alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) przedstawienie początkowej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – dokładnie sprawdzimy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) kosztorys – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji alarmów, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl