Systemy alarmowe Jaworzno

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, dlatego warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz dom, inwestując w profesjonalne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Jaworznie i poczuj się bezpieczniej.

Postaw na doświadczoną firmę, która korzysta z nowoczesnego systemu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Jaworzno
EGO TECH

Montaż alarmu w Jaworznie

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto inne części systemu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i pozostałe. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Sprawdzony sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz też:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych systemów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb Klientów w Jaworznie. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto projektujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się też w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojedziemy także do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do Twoich potrzeb.

alarmy Jaworzno
 instalacje alarmowe Jaworzno

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodne działanie systemu alarmowego to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak ważne jest prawidłowe i dokładne wykonanie systemu w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze odpowiedniej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym świetne opinie od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wachlarz niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych wymagań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i programowanie alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów alarmowych,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie przeanalizujemy teren i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, oferując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji alarmów, przeprowadza instalację zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują prawidłowo.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl