Systemy alarmowe Jasienica

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Planujesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, inwestując w niezawodne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa także w Jasienicy i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która proponuje sprawdzony system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Jasienica
EGO TECH

Montaż alarmu w Jasienicy

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe elementy systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe elementy zestawu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu bezpieczeństwa. Odpowiedni zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również mieszkańców przez czujniki gazu, czadu i systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale także:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dopasowanych do różnorodnych wymagań Klientów w Jasienicy. Proponujemy usługi zarówno prywatnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe albo salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy na terenie województwa śląskiego, ale dojeżdżamy też do innych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Jasienica
 instalacje alarmowe Jasienica

Kompleksowy montaż systemów alarmowych

Niezawodność systemu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie sprzętu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to świetne opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych oczekiwań. Oferujemy też bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Pracujemy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) przedstawienie wstępnej oferty – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi solidną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl