Systemy alarmowe Opole

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, instalując nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Opolu i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz doświadczoną firmę, która proponuje niezawodny system. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Opole
EGO TECH

Montaż alarmu w Opolu

Części zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto inne elementy systemu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • czujniki ruchu,
  • sygnalizator,
  • system powiadamiania.

Uzupełniające elementy systemu alarmowego: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Odpowiedni system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz także osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System alarmowy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów w Opolu. Oferujemy rozwiązania zarówno indywidualnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto planujemy również rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Na co dzień działamy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Opole
 instalacje alarmowe Opole

Profesjonalny montaż zestawów bezpieczeństwa

Niezawodne działanie systemu bezpieczeństwa to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie sprzętu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy profesjonalne szkolenie. Systemy alarmowe możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu zwiększa komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz team składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym świetne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb. W ofercie mamy też bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje potrzeby związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, przedstawiając innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Sprawdzony alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl