Systemy alarmowe Zawada

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej oczekiwanym momencie, więc warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz dom, inwestując w innowacyjne alarmy. Skorzystaj z fachowego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje też w Zawadzie i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która oferuje najlepszy sprzęt. Zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Zawada
EGO TECH

Montaż alarmu w Zawadzie

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Dodatkowe części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Innowacyjny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz również osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby system bezpieczeństwa nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz również:
– chronił przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Alarmy — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dostosowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów w Zawadzie. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy również rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojedziemy również do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Zawada
 instalacje alarmowe Zawada

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodne działanie zestawu alarmowego to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe i dokładne zamontowanie instalacji w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich dodatków, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy profesjonalne szkolenie. Zestawy bezpieczeństwa możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Cechuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to świetne opinie od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie sprawdzimy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, proponując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, przeprowadza montaż zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania sprzętu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi solidną ochronę domu lub firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl