Systemy alarmowe Pyskowice

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle następuje w najmniej spodziewanej chwili, dlatego warto zainwestować w niezawodny system bezpieczeństwa domu w porę.
Chcesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla Twojego biura? Zabezpiecz posesję, montując profesjonalne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Pyskowicach i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz doświadczoną firmę, która proponuje niezawodny system. Satysfakcja Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Pyskowice
EGO TECH

Montaż alarmu w Pyskowicach

Części systemu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • panel sterowania,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Pomocnicze elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, czujnik laserowy i inne. Takie elementy uatrakcyjniają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element systemu alarmowego. Innowacyjny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz też życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o włamaniu, ale również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– wykrywał dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

System bezpieczeństwa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów na terenie Pyskowic. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym osobom (domy, mieszkania, domki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Dodatkowo planujemy także rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojedziemy także do pozostałych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich wymagań.

alarmy Pyskowice
 instalacje alarmowe Pyskowice

Profesjonalny montaż zestawów alarmowych

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd wiemy, jak istotne jest prawidłowe i profesjonalne wykonanie systemu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy bezpieczeństwa możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. W ofercie mamy również bezpłatne oględziny terenu, fachową obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca z nami?

1) przedstawienie wstępnej oferty – napisz do nas i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy posesję i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, przedstawiając sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość okien i drzwi i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu czy firmy. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Sprawdzony alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl