Systemy alarmowe Psary

Nigdy nie wiesz, kiedy złodziej będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj następuje w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań bezpieczeństwa dla Twojego biura? Ochroń posesję, instalując nowoczesne alarmy. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa też w Psarach i poczuj się bezpieczniej.

Wybierz profesjonalną firmę, która proponuje najlepszy system. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Psary
EGO TECH

Montaż alarmu w Psarach

Części zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu alarmowego, które są potrzebne do tego, aby zapewnić komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • mechanizm powiadamiania.

Dodatkowe elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i pozostałe. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to kluczowy element zestawu bezpieczeństwa. Odpowiedni system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz też mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura czy ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych wymagań Klientów w Psarach. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy też rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się również w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy też do pozostałych regionów Polski. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Psary
 instalacje alarmowe Psary

Fachowy montaż systemów bezpieczeństwa

Niezawodność alarmu to dla nas najważniejsza sprawa, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i dokładne wykonanie sprzętu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje pojawianie się fałszywych alarmów.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu alarmowego, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość oraz fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając dzięki temu pozytywne opinie od inwestorów. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dostosowanych do Twoich jasno określonych oczekiwań. Oferujemy także darmową wizję lokalną, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje wymagania dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń i prawdopodobieństwo niebezpieczeństwa.

3) wycena – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji zestawów alarmowych, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz zestaw bezpieczeństwa, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę domu lub firmy. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, gdyż jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl