Systemy alarmowe Dobrodzień

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanym momencie, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, montując nowoczesne systemy alarmowe. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje także w Dobrodzieniu i nie daj się włamywaczom.

Wybierz fachową firmę, która oferuje sprawdzony system. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie współpracy.

systemy alarmowe Dobrodzień
EGO TECH

Montaż alarmu w Dobrodzieniu

Wyposażenie zestawu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto pozostałe części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić komfort:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające części systemu alarmowego: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i pozostałe. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Odpowiedni alarm obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, ale również:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura albo ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w pomieszczeniu gospodarczym) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcje.

Instalacja alarmowa — komu dedykujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych zestawów alarmowych, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Dobrodzienia. Proponujemy rozwiązania zarówno prywatnym osobom (domy, mieszkania, domki letniskowe, kempingi), jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak sklepy osiedlowe, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojeżdżamy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Dobrodzień
 instalacje alarmowe Dobrodzień

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodność alarmu to dla nas priorytet, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie systemu w danym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis systemów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy fachowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy także bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, gwarantując im profesjonalne wsparcie na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów bezpieczeństwa,

2) oględziny terenu – dokładnie przeanalizujemy miejsce i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, proponując najlepsze rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość okien i drzwi oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem uzgodnieniem z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym harmonogramem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania sprzętu, zapewniając, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl