Alarmy Mysłowice

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, stąd warto zainwestować w sprawdzony system alarmowy domu na czas.
Pragniesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz optymalnych rozwiązań bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz budynek, montując innowacyjne alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która działa także w Mysłowicach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz profesjonalną firmę, która oferuje sprawdzony system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Mysłowice
EGO TECH

Montaż alarmów w Mysłowicach

Elementy zestawu bezpieczeństwa
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni ważną funkcję w zapewnieniu skutecznej ochrony. Oto pozostałe elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • czujniki zmierzchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm ostrzegania.

Uzupełniające części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, czujnik laserowy i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność alarmu.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Innowacyjny zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, lecz także osób poprzez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Czuwamy nad tym, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, ale także:
– chronił przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Instalacje alarmowe — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem sprawdzonych alarmów, dopasowanych do różnorodnych oczekiwań inwestorów w Mysłowicach. Proponujemy usługi zarówno indywidualnym osobom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto planujemy także rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze zestawy bezpieczeństwa sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojedziemy też do pozostałych miejsc w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dopasowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Mysłowice
 instalacje alarmowe Mysłowice

Profesjonalna instalacja zestawów alarmowych

Niezawodne działanie alarmu to dla nas najważniejsza kwestia, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie systemu w danym budynku, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie i serwis systemów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy alarmowe możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia komfort użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to dobre opinie od naszych Klientów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych potrzeb. Oferujemy również bezpłatną wizję lokalną, profesjonalną obsługę, szybką i sprawną realizację, montaż i programowanie systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Pracujemy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Interesuje Cię system monitoringu, wsparcie systemów alarmowych dla Twojego budynku? Gwarantujemy indywidualne podejście i kompleksowy montaż alarmu w miejscowości Mysłowice!

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i opisz swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – dokładnie sprawdzimy teren i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego powierzchnia, ilość pomieszczeń oraz poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich oczekiwań, stanowi solidną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu komfortu poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Niezawodny alarm dla Twojego budynku

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl