Systemy alarmowe Głubczyce

Wykonyjemy wylącznie kompleksowy montaż systemów alarmowych Satel.

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał wkroczyć na Twoją posesję. Takie przestępstwo zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie domu na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz optymalnych rozwiązań alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń dom, instalując niezawodne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która swoje usługi wykonuje również w Głubczycach i nie daj się włamywaczom.

Wybierz doświadczoną firmę, która oferuje sprawdzony system. Zapewniamy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Głubczyce
EGO TECH

Montaż alarmu w Głubczycach

Elementy zestawu alarmowego
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe części zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • sensor ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Dodatkowe elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to kluczowy element zestawu alarmowego. Sprawdzony alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, lecz także osób poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw bezpieczeństwa nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, lecz też:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do różnorodnych potrzeb Klientów w Głubczycach. Oferujemy usługi zarówno indywidualnym odbiorcom (budynki mieszkalne wraz z systemem Smart Home, jak i instytucje edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum czy zespoły szkół). Ponadto planujemy również rozwiązania dla obiektów handlowych, takich jak lokalne sklepiki, butiki, sieci handlowe, centra handlowe czy salony samochodowe. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się również w miejscach użyteczności publicznej. Oprócz tego realizujemy projekty dla hal czy hurtowni.

Główny obszar naszych działań to województwo śląskie, ale dojedziemy również do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dopasowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Głubczyce
 instalacje alarmowe Głubczyce

Profesjonalna instalacja zestawów alarmowych

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i dokładne zamontowanie systemu w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu, które posiadają podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie wyklucza możliwość pojawiania się fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale też programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z automatyką budynkową poprzez prawidłowo dobrany moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu alarmowego, jak i inteligentnego budynku.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy kompleksowe doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym pozytywne opinie od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich jasno określonych wymagań. Oferujemy również bezpłatne oględziny terenu, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o bezpieczeństwie naszych Klientów, gwarantując im kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak wygląda współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje wymagania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi wymaganiami Klienta, przedstawiając najlepsze rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz poziom niebezpieczeństwa.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie montażu zestawów alarmowych, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu montażu przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują poprawnie.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz system alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi solidną ochronę posesji. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności alarmu.

Odpowiedni alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl