Systemy alarmowe Góra Świętej Anny

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę budynku na czas.
Planujesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów alarmowych dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, inwestując w sprawdzone alarmy. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje też w Górze Świętej Anny i uchroń się przed zagrożeniem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która oferuje najlepszy sprzęt. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Góra Świętej Anny
EGO TECH

Montaż alarmu w Górze Świętej Anny

Wyposażenie systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne części zestawu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • sensor zmierzchu,
  • sterownik,
  • system ostrzegania.

Uzupełniające elementy systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to istotny element systemu alarmowego. Profesjonalny alarm obejmuje nie tylko ochronę mienia, ale również życia ludzkiego poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje gaszenia pożaru.
Staramy się, aby alarm nie tylko pełnił funkcję informowania Klienta o kradzieży, ale też:
– ochraniał przed zalaniem budynku, biura lub ważnych pomieszczeń,
– wykrywał dym lub nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

Alarmy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i instalacji niezawodnych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych wymagań inwestorów na terenie Góry Świętej Anny. Proponujemy usługi zarówno indywidualnym osobom (domy, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze zestawy alarmowe sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy zlecenia dla hal czy hurtowni.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojeżdżamy również do pozostałych miejsc w kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszelkie szczegóły dostosowane do Twoich potrzeb.

alarmy Góra Świętej Anny
 instalacje alarmowe Góra Świętej Anny

Profesjonalny montaż alarmów

Niezawodność zestawu alarmowego to dla nas najważniejsza kwestia, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich elementów, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co praktycznie eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy i serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Alarmy możemy zintegrować z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Charakteryzuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. W ofercie mamy profesjonalne doradztwo, pomagając w wyborze najlepszych rozwiązań, a następnie zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z osób pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając tym samym pozytywne opinie od inwestorów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy również bezpłatną wizję lokalną, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i programowanie systemu oraz najlepszą jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na wizję lokalną

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i zestawów bezpieczeństwa,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie przeanalizujemy obiekt i zapoznamy się z indywidualnymi potrzebami Klienta, proponując świetne rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń i poziom zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy dokładną ofertę dopasowaną do Twoich wymagań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie montażu alarmów, wykonuje montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, zapewniając, że wszystkie czujniki reagują dobrze.

Zapewniamy kompleksową obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci ochrony poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Niezawodny alarm dla Twojej posesji

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zagwarantować im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl