Systemy alarmowe Łazy

Nigdy nie wiesz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Takie przestępstwo zwykle ma miejsce w najmniej spodziewanej chwili, stąd warto zadbać o odpowiednią ochronę domu na czas.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań alarmowych dla Twojego biura? Zabezpiecz budynek, montując niezawodne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Łazach i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Postaw na profesjonalną firmę, która korzysta z nowoczesnego sprzętu. Zadowolenie Klienta na każdym etapie współpracy gwarantowane.

systemy alarmowe Łazy
EGO TECH

Montaż alarmu w Łazach

Części systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni istotną funkcję w zapewnieniu ochrony na najwyższym poziomie. Oto inne elementy zestawu bezpieczeństwa, które są niezbędne do tego, aby zapewnić najlepsze bezpieczeństwo:

  • aplikacja systemowa,
  • czujka ruchu,
  • sterownik,
  • system powiadamiania.

Dodatkowe elementy zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie części uatrakcyjniają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to kluczowy element systemu bezpieczeństwa. Profesjonalny zestaw alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, lecz także mieszkańców poprzez czujniki gazu, czadu i instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby system alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura lub ważnych pomieszczeń,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym lub nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał niebezpieczne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem na posesję, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System alarmowy — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań inwestorów na terenie Łazów. Proponujemy usługi zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, chatki letniskowe, campingi), jak i instytucje oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea czy zespoły szkół). Dodatkowo przedstawiamy też rozwiązania dla galerii. Nasze systemy bezpieczeństwa sprawdzają się też w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Oprócz tego realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Główny obszar naszych prac obejmuje województwo śląskie, ale dojedziemy też do pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Wyślij do nas zapytanie, a chętnie ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych wymagań.

alarmy Łazy
 instalacje alarmowe Łazy

Kompleksowy montaż zestawów alarmowych

Niezawodne działanie zestawu bezpieczeństwa to dla nas najważniejsza kwestia, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne wykonanie systemu w docelowym lokalu, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże wyklucza możliwość powstawania fałszywych powiadomień.
Zajmujemy się montażem instalacji, ale również programujemy oraz serwisujemy alarmy na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Alarmy możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w dużym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno zestawu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego budynku.

Charakteryzuje nas terminowość i profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją niezawodności. Oferujemy fachowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszej instalacji alarmowej, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i motywacji do pracy, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas alarmów, zdobywając tym samym dobre komentarze od naszych Klientów. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dopasowanych do Twoich indywidualnych wymagań. Oferujemy też darmowe oględziny posesji, profesjonalną obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację systemu oraz najlepszą jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

EGOTECH — etapy współpracy

Jak przebiega współpraca firmą EGOTECH?

1) pierwszy kontakt – skontaktuj się z nami i określ swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) oględziny terenu – bardzo uważnie sprawdzimy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi preferencjami inwestora, oferując sprawdzone rozwiązania. Ocena potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj budynku, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz poziom zagrożenia.

3) wycena – tworzymy dokładną ofertę dopasowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – zajmujemy się montażem zgodnie z planem ustalonym z Klientem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie oraz wiedzę w zakresie instalacji alarmów, wykonuje instalację zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania systemu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują prawidłowo.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich potrzeb, stanowi solidną ochronę posesji. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci komfortu poprzez profesjonalny montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Odpowiedni alarm dla Twojego domu

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich indywidualnych oczekiwań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl