Systemy alarmowe Będzin

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy złodziej będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zwykle ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, dlatego warto zainwestować w sprawdzony alarm domu w porę.
Chcesz polepszyć bezpieczeństwo swoje i innych domowników? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Ochroń budynek, inwestując w profesjonalne systemy alarmowe. Skorzystaj z kompleksowej obsługi firmy, która działa również w Będzinie i uchroń się przed niebezpieczeństwem ze strony włamywaczy.

Wybierz fachową firmę, która proponuje sprawdzony system. Gwarantujemy zadowolenie na każdym etapie realizacji zlecenia.

systemy alarmowe Będzin
EGO TECH

Montaż alarmu w Będzinie

Wyposażenie systemu bezpieczeństwa
Alarm działa dzięki centrali alarmowej, która pełni bardzo ważną funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe elementy zestawu bezpieczeństwa, które są potrzebne do tego, aby zagwarantować poczucie bezpieczeństwa:

  • aplikacja systemowa,
  • detektor ruchu,
  • sterownik,
  • mechanizm ostrzegania.

Pomocnicze części zestawu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, systemy kontroli dostępu, systemy ochrony peryferyjnej i inne. Takie części wzbogacają funkcjonalność systemu alarmowego.

Alarm to ważny element systemu alarmowego. Profesjonalny system alarmowy obejmuje nie tylko ochronę Twojej własności, ale również życia ludzkiego przez czujniki gazu, czadu oraz systemy gaszenia pożaru.
Staramy się, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o włamaniu, ale również:
– ochraniał przed zalaniem domu, biura czy ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pokoju,
– wykrywał groźne gazy (np. metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie awarii,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, furtką, alarmem (poprzez bezpieczne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– pełnił inne funkcjonalności.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem niezawodnych alarmów, dostosowanych do różnorodnych oczekiwań Klientów w Będzinie. Oferujemy usługi zarówno prywatnym osobom (budynki mieszkalne, mieszkania, chatki letniskowe, kempingi), jak i placówki edukacyjno-opiekuńcze (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, technikum albo zespoły szkół). Ponadto przedstawiamy również rozwiązania dla galerii. Nasze systemy alarmowe sprawdzają się także w obiektach administracyjnych, a także w obiektach usługowych. Dodatkowo realizujemy projekty dla miejsc przemysłowych.

Na co dzień pracujemy w województwie śląskim, ale dojedziemy również do innych miejsc w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim wachlarzem usług i skorzystania z naszego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością omówimy wszystkie szczegóły dostosowane do indywidualnych potrzeb.

alarmy Będzin
 instalacje alarmowe Będzin

Profesjonalna instalacja systemów alarmowych

Niezawodność systemu alarmowego to dla nas najważniejsza sprawa, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest odpowiednie i profesjonalne zamontowanie systemu w danym lokalu, jak również w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujek ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych alarmów.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów bezpieczeństwa na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy odpowiedni kurs. Systemy bezpieczeństwa możemy połączyć z automatyką budynkową poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu zwiększa wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i inteligentnego domu.

Charakteryzuje nas terminowość i fachowość, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. W ofercie mamy kompleksowe doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się profesjonalnym montażem. Nasz team składa się z ludzi pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając dzięki temu pozytywne komentarze od naszych Klientów. Korzystając z naszej oferty, otrzymujesz szeroki wybór niezawodnych rozwiązań dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb. Oferujemy również darmowe oględziny budynku, fachową obsługę, ekspresową realizację, instalację i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość urządzeń. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając profesjonalne doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny terenu

Jak wygląda współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i opisz swoje potrzeby dotyczące monitoringu i systemów alarmowych,

2) oględziny posesji – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami inwestora, oferując świetne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość pomieszczeń oraz prawdopodobieństwo zagrożenia.

3) kosztorys – sporządzamy szczegółową ofertę dostosowaną do indywidualnych wymagań.

4) realizacja po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem uzgodnieniem z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w zakresie instalacji zestawów bezpieczeństwa, przeprowadza montaż zgodnie z ustalonym planem. Po zakończeniu instalacji sprawdzimy działanie i zweryfikujemy poprawność działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy profesjonalną obsługę, a nasz zestaw alarmowy, skrojony na miarę indywidualnych oczekiwań, stanowi sprawdzoną ochronę domu albo firmy. Zależy nam na zapewnieniu bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności systemu.

Profesjonalny alarm dla Twojej posesji

Zapraszamy do kontaktu. Zaufaj nam, ponieważ jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży systemów alarmowych, chętnie udzielamy fachowej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełną satysfakcję. Odezwij się do nas, a z przyjemnością zaproponujemy Ci kompletne rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych preferencji.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl