Instalacje elektryczne Olesno

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być dokładnie zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Oleśnie, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, lecz głównie troski o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Olesno

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Oleśnie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Oleśnie. Działamy szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wymagane obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne stworzenie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także układy zasilania awaryjnego przez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Gwarantujemy nie tylko niezawodność i praktyczność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie kosztownej elektroniki przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i solidność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Oleśnie

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie Słońca w opłacalny sposób. Przeprowadzamy również potrzebne okresowe przeglądy elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdej instalacji.
Oprócz tego wykonujemy przeglądy i konserwację systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych wymagań każdego schematu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane specjalistycznymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Oleśnie

Umów się na spotkanie ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Olesna i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą wymagane materiały oraz pracę instalacyjną. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego domu, oferując też sprawdzone alarmy. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl