Instalacje elektryczne Kozy

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — wykonanie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji i specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać ekspertom, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Kozach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale głównie troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Kozy

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Kozach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Kozach. Działamy sprawnie i szybko, gwarantując fachowy montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH to profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również źródła zasilania awaryjnego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy modernizacje starych instalacji, dopasowując je do najnowszych wymagań i potrzeb.
Nasz team składa się z doświadczonych ekspertów z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych systemów, ale także odpowiednią ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w czasie burzy. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, zapewniając fachowość, sumienność i solidność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Kozach

Nasza firma nie tylko zna się na kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje promieniowanie słoneczne w efektywny sposób. Przeprowadzamy też niezbędne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania dodatkowego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez dodatkowych problemów. Dodatkowo oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do indywidualnych wymagań każdego projektu. Nasze pomiary instalacji elektrycznych są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Kozach

Skontaktuj się z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszej oferty? Z przyjemnością umówimy się na wizję lokalną na terenie Kóz i razem zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełną ochronę Twojego budynku, oferując także sprawdzone systemy alarmowe. Zapraszamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl