Instalacje elektryczne Ustanów

Budujesz dom i powoli zbliża się czas na następny etap prac — stworzenie instalacji elektrycznej? A może planujesz przebudować dotychczasową instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania oraz specyfikę miejsca. Właśnie dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w zakresie instalacji elektrycznych w Ustanowie, to dobrze trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.
instalacje elektryczne Ustanów

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Ustanowie

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Ustanowie. Działamy sprawnie i szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje kompleksowe wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania dodatkowego przez UPS i/lub agregaty prądotwórcze z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty istniejących instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz team składa się z doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale też odpowiednią ochronę drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując fachowość, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego projektu.

Montaż instalacji elektrycznych w Ustanowie

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w kompleksowym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by spełnić oczekiwania wszystkich Klientów. Zajmujemy się też projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w opłacalny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne przeglądy kontrolne i okresowe instalacji elektrycznych, a także sprawdzamy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o ochronę każdej instalacji. Oprócz tego świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic elektrycznych. Nasze doświadczenie obejmuje także załatwianie dokumentacji u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego projektu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez EGOTECH spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami dla instalacji elektrycznych.
kompleksowe usługi elektryczne w Ustanowie

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią umówimy się na wizję lokalną na terenie Ustanowa i wspólnie stworzymy projekt instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładną wycenę, uwzględniającą wymagane materiały oraz montaż. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje wymagania. Nasza oferta nie kończy się na instalacjach elektrycznych. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego domu, oferując również sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy zakres prac.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl