Instalacje elektryczne Żory

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz wymienić starą instalację na nową? Pamiętaj, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, biorąc pod uwagę indywidualne wymagania i specyfikę miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać fachowcom, którzy mają bogate doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych. Jeśli szukasz porady eksperta w dziedzinie instalacji elektrycznych w Żorach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia komfortu, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo własne i innych użytkowników. Zapoznaj się z naszą ofertą.
instalacje elektryczne Żory

EGO TECH

Projekt i montaż instalacji elektrycznej w Żorach

Nasza firma zajmuje się instalacjami elektrycznymi w Żorach. Działamy szybko, gwarantując profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy także systemy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub agregaty przemysłowe z pełną automatyką przełączania (SZR). Oprócz tego przeprowadzamy remonty starych instalacji, dopasowując je do nowych wymagań i preferencji.
Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko niezawodność i funkcjonalność naszych instalacji, ale także odpowiednią ochronę kosztownego sprzętu elektronicznego przed skutkami zwarcia w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy profesjonalne podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, dokładność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Żorach

Nasza firma nie tylko zna się na profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale również oferuje inne usługi, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się także projektowaniem oraz montażem fotowoltaiki, która wykorzystuje energię słoneczną w efektywny sposób. Przeprowadzamy też potrzebne okresowe badania instalacji elektrycznych, a także monitorujemy uziemienia i piorunochrony, dbając o ochronę każdej instalacji. To nie wszystko, bo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje też załatwianie formalności u dostawcy prądu, aby nasi Klienci mogli cieszyć się sprawnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych zmartwień. Ponadto oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dostosowaną do określonych potrzeb każdego planu. Nasze przeglądy elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi narzędziami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom usługi na najwyższym poziomie. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Żorach

Umów się na spotkanie z fachowcami EGOTECH

Myślisz o nawiązaniu współpracy i skorzystaniu z naszych usług? Z przyjemnością przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Żor i razem stworzymy projekt instalacji. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę, uwzględniającą potrzebne materiały oraz pracę montażową. To wszystko po to, abyś był pewien, że instalacja w Twoim domu będzie spełniać wszystkie Twoje oczekiwania. Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Zachęcamy do kontaktu.

Dane

EGOTECH S.C. Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski 42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl