Instalacje elektryczne Żory

Jesteś na etapie budowy domu i za niedługo czeka Cię projekt instalacji elektrycznej? A może pragniesz wymienić starą instalację na nową? Zwróć uwagę na to, że instalacja elektryczna powinna być odpowiednio zaprojektowana, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań oraz specyfiki miejsca. Właśnie z tego powodu warto zaufać ekspertom, którzy mają bogate doświadczenie w zakresie instalacji elektrycznych.

Jeśli szukasz porady specjalisty w dziedzinie instalacji elektrycznych w Żorach, to idealnie trafiłeś! Inwestycja w odpowiednią instalację elektryczną to nie tylko kwestia wygody, ale przede wszystkim troski o bezpieczeństwo swoje oraz innych użytkowników. Poznaj naszą ofertę.

instalacje elektryczne Żory

EGO TECH

Projektowanie i montaż instalacji elektrycznej w Żorach

Nasza firma wykonuje kompleksowe instalacje elektryczne w Żorach. Działamy szybko, zapewniając profesjonalny montaż instalacji elektrycznych, które spełniają wszystkie obowiązujące normy bezpieczeństwa.
Oferta EGOTECH obejmuje profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych o napięciu znamionowym 400V/230V. Realizujemy również układy zasilania dodatkowego poprzez UPS i/lub generatory prądu z pełną automatyką przełączania (SZR). Dodatkowo przeprowadzamy remonty starych instalacji, dostosowując je do najnowszych norm i preferencji.
Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży elektrycznej, elektronicznej, teletechnicznej i informatycznej. Zapewniamy nie tylko bezawaryjność i funkcjonalność naszych instalacji, ale także odpowiednie zabezpieczenie drogiego sprzętu elektronicznego przed skutkami przepięć w sieci energetycznej i wyładowań atmosferycznych. Oferujemy kompleksowe podejście do elektryczności, gwarantując profesjonalizm, rzetelność i bezawaryjność w realizacji każdego zlecenia.

Montaż instalacji elektrycznych w Żorach

Nasza firma nie tylko specjalizuje się w profesjonalnym wykonaniu instalacji elektrycznych, ale też oferuje szereg dodatkowych usług, by sprostać różnorodnym potrzebom Klientów. Zajmujemy się też planowaniem oraz montażem paneli fotowoltaicznych, pozwalających na wykorzystanie promieniowania słonecznego w opłacalny sposób. Przeprowadzamy także niezbędne okresowe pomiary elektryczne, a także monitorujemy uziemienia i instalacje odgromowe, dbając o bezpieczeństwo każdego systemu.
Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów i konserwacji systemów zasilania awaryjnego, a także rozdzielnic natynkowych i podtynkowych. Nasze doświadczenie obejmuje również załatwianie formalności u dostawcy energii elektrycznej, aby nasi Klienci mogli cieszyć się bezawaryjnym funkcjonowaniem swoich instalacji bez nagłych problemów. Na dodatek oferujemy prefabrykację rozdzielnic elektrycznych, dopasowaną do określonych potrzeb każdego planu.
Nasze pomiary elektryczne są przeprowadzane profesjonalnymi przyrządami pomiarowymi, posiadającymi ważne świadectwa wzorcowania. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom fachowe usługi. Każda instalacja wykonana przez naszą firmę spełnia obowiązujące wymagania dotyczące bezpieczeństwa i jest zgodna z aktualnymi standardami branżowymi.
kompleksowe usługi elektryczne w Żorach

Skontaktuj się ze specjalistami EGOTECH

Zastanawiasz się nad skorzystaniem z naszych usług? Z wielką chęcią przyjedziemy na miejsce inwestycji na terenie Żor i wspólnie zaprojektujemy wstępny rozkład instalacji. Później jak najszybciej przygotowujemy dokładny kosztorys, uwzględniający potrzebne materiały i montaż. To wszystko przekłada się na jakość wykonanych usług.
Na co dzień nie zajmujemy się tylko instalacjami elektrycznymi. Dbamy o pełne bezpieczeństwo Twojego budynku, oferując też sprawdzone systemy alarmowe. Skontaktuj się z nami, a ustalimy szczegóły współpracy.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl