Systemy alarmowe Strzelce Opolskie

Niestety nigdy nie przewidzisz, kiedy nieproszony gość będzie chciał dostać się do Twojego domu. Włamanie zazwyczaj ma miejsce w najmniej oczekiwanej chwili, więc warto pomyśleć o odpowiedniej ochronie budynku w porę.
Pragniesz zwiększyć bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych? A może szukasz sprawdzonych rozwiązań z zakresu systemów bezpieczeństwa dla siedziby Twojej firmy? Zabezpiecz posesję, instalując innowacyjne systemy bezpieczeństwa. Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa firmy, która swoje usługi wykonuje również w Strzelcach Opolskich i nie daj się włamywaczom.

Postaw na fachową firmę, która korzysta z sprawdzonego sprzętu. Satysfakcja Klienta na każdym etapie realizacji zlecenia gwarantowane.

systemy alarmowe Strzelce Opolskie
EGO TECH

Montaż alarmu w Strzelcach Opolskich

Części systemu alarmowego
Alarm działa poprzez centralę alarmową, która pełni kluczową funkcję w zapewnieniu odpowiedniej ochrony. Oto pozostałe elementy systemu alarmowego, które są niezbędne do tego, aby zapewnić poczucie bezpieczeństwa:

  • panel sterowania,
  • detektor ruchu,
  • sygnalizator,
  • mechanizm powiadamiania.

Uzupełniające części systemu bezpieczeństwa: bariery podczerwieni, Access Control, ochrona obwodowa i inne. Takie elementy wzbogacają funkcjonalność systemu bezpieczeństwa.

Alarm to ważny element zestawu bezpieczeństwa. Sprawdzony sprzęt alarmowy obejmuje nie tylko ochronę majątku, ale również osób przez czujniki gazu, czadu oraz instalacje sygnalizacji pożarowej.
Czuwamy nad tym, aby zestaw alarmowy nie tylko odgrywał rolę informacyjną o kradzieży, lecz także:
– chronił przed zalaniem domu, biura lub ważnych miejsc,
– sygnalizował, gdy wyczuje dym albo nagły wzrost temperatury w pomieszczeniu,
– wykrywał niebezpieczne gazy (przykładowo metan w kotłowni) i odcinał ich dopływ w razie zagrożenia,
– umożliwiał sterowanie bramą wjazdową, bramą garażową, wejściem do domu, alarmem (poprzez profesjonalne szyfrowane połączenie bezprzewodowe),
– dostarczał innych udogodnień.

System bezpieczeństwa — do kogo kierujemy naszą ofertę?

Nasza firma zajmuje się projektowaniem i montażem kompleksowych alarmów, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań Klientów na terenie Strzelec Opolskich. Oferujemy rozwiązania zarówno prywatnym odbiorcom (budynki mieszkalne, apartamenty, domki letniskowe, campingi), jak i placówki oświatowe (żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, licea albo zespoły szkół). Ponadto projektujemy też rozwiązania dla galerii. Nasze alarmy sprawdzają się także w miejscach użyteczności publicznej. Dodatkowo realizujemy projekty dla obiektów przemysłowych.

Główny obszar naszych prac to województwo śląskie, ale dojeżdżamy też do innych regionów Polski. Zachęcamy do zapoznania się z naszym szerokim zakresem usług i skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia. Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością ustalimy wszystkie szczegóły dostosowane do Twoich oczekiwań.

alarmy Strzelce Opolskie
 instalacje alarmowe Strzelce Opolskie

Profesjonalna instalacja alarmów

Niezawodne działanie alarmu to dla nas priorytet, stąd zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest odpowiednie i dokładne wykonanie instalacji w danym budynku, jak i w samej centrali. Kładziemy szczególny nacisk na dobór odpowiednich części, takich jak rodzaje czujników ruchu wyposażonych w podwójny układ detekcji ruchu, co niemalże eliminuje powstawanie fałszywych powiadomień.
Wykonujemy instalacje, programowanie oraz serwis zestawów alarmowych na podstawie produktów firmy SATEL z serii INTEGRA, na co posiadamy stosowne szkolenie. Zestawy bezpieczeństwa możemy połączyć z inteligentnym domem poprzez odpowiedni moduł, co w znacznym stopniu poprawia wygodę użytkowania zarówno systemu bezpieczeństwa, jak i Twojego Smart Home.

Cechuje nas terminowość oraz profesjonalizm, co sprawia, że nasze usługi są gwarancją skuteczności. Oferujemy profesjonalne doradztwo, pomagając w doborze najlepszych rozwiązań, a kolejno zajmujemy się fachowym montażem. Nasz zespół składa się z pracowników pełnych pasji i zaangażowania, co przekłada się na tysiące zainstalowanych przez nas systemów, zdobywając przez to świetne komentarze od inwestorów. Decydując się na nasze usługi, otrzymujesz szeroki wybór sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do Twoich indywidualnych wymagań. W ofercie mamy też darmowe oględziny posesji, fachową obsługę, ekspresową realizację, montaż i konfigurację alarmu oraz wysoką jakość sprzętu. Działamy z myślą o ochronie naszych Klientów, zapewniając kompleksowe doradztwo na każdym etapie realizacji zlecenia.

EGOTECH — umów się na oględziny posesji

Jak przebiega współpraca z nami?

1) pierwszy kontakt – napisz do nas i określ swoje oczekiwania związane z monitoringiem oraz alarmem,

2) wizja lokalna – bardzo uważnie obejrzymy budynek i zapoznamy się z indywidualnymi oczekiwaniami Klienta, oferując innowacyjne rozwiązania. Analiza potrzeb obejmuje uwzględnienie czynników takich jak rodzaj domu, jego wielkość, ilość okien i drzwi i poziom niebezpieczeństwa.

3) wycena – tworzymy szczegółową ofertę dopasowaną do indywidualnych oczekiwań.

4) przejście do realizacji zlecenia po podpisaniu umowy – wykonujemy instalację zgodnie z planem ustalonym z inwestorem. Nasza firma, posiadająca doświadczenie i wiedzę w dziedzinie instalacji systemów bezpieczeństwa, wykonuje instalację zgodnie z uzgodnionym harmonogramem. Po zakończeniu instalacji przeprowadzamy testy i weryfikację poprawności działania zestawu, gwarantując, że wszystkie czujniki reagują odpowiednio.

Gwarantujemy kompleksową obsługę, a nasz system bezpieczeństwa, skrojony na miarę Twoich wymagań, stanowi sprawdzoną ochronę budynku. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci bezpieczeństwa poprzez kompleksowy montaż alarmów, który jest kluczowy dla skuteczności zestawu.

Profesjonalny alarm dla Twojego domu

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaufaj nam, gdyż jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń, chętnie udzielamy profesjonalnej porady naszym klientom, aby zapewnić im pełne zadowolenie. Odezwij się do nas, a z przyjemnością przedstawimy Ci ofertę dostosowaną do Twoich konkretnych wymagań.

Dane

EGOTECH S.C.
Dominik Mzyk, Aleksander Piotrowski
42-674 Zbrosławice, ul. Gen. J. Ziętka 13A

Telefon

+48 665 050 111
+48 601 199 262

Email

kontakt@egotech.pl